Prawo rodzinne

Świadcząc usługi z zakresu prawa rodzinnego oferujemy naszym Klientom szczególną uwagę, zrozumienie i przede wszystkim fachową, popartą doświadczeniem pomoc w trudnych dla Nich momentach. W szczególności zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:

  • pisanie, opiniowanie pozwów rozwodowych
  • prowadzenie spraw rozwodowych (rozwód z orzekaniem o winie; rozwód bez orzekania o winie)
  • sprawy o separacje;
  • sprawy alimentacyjne (ustanowienie alimentów, podwyższenie/obniżenie alimentów, alimenty na dzieci małoletnie, alimenty na dzieci dorosłe, alimenty na rodziców);
  • ustalenie i zaprzeczenie pochodzenia dziecka;
  • ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa;
  • sprawy o kontakty z dziećmi;
  • sprawy o ogranicznie/rozszerzenie/odebranie praw rodzicielskich;
  • sprawy o ubezwłasnowolnienie.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych. Dzieki niemu rozumiemy również, że w tak delikatnych kwestiach jak sprawa rozwodowa czy alimentacyjna istotna dla Klienta może stać się płeć pełnomocnika. Rozumiemy to! Nie wahaj się poprosić o spotkanie z Adwokatem kobietą/mężczyzną.

Aby uzyskać poradę prawną i/lub zlecić prowadzenie sprawy z zakresu prawa rodzinnego umów się na spotkanie z naszym Adwokatem lub prześlij zapytanie pocztą e-mail.

Szczególnie cenimy sobie osobisty kontakt z naszymi Klientami. Dla ułatwienia spotkań zlokalizowaliśmy Kancelarię SYNERGIUS w samym centrum Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków MPK oraz bliskiej odległości od Dworca Głównego PKP/PKS.

Skontaktuj się z Kancelarią: przejście do zakładki Kontakt

_______________________________________________________________________________________________________

Zapoznaj się z pełnym zakresem usług świaczonych przez  Kancelarię Adwokacką SYNERGIUS. Obok prawa rodzinnego (adwokat rozwód Wrocław, alimenty Wrocław, podział majątku) doradzamy oraz sprawujemy pieczę nad sprawami  z pełnego zakresu przepisów prawa cywilnego, prawa karnego (m.in. obrona oskarżonych, rezprezentowanie poszkodowanych), prawa pracy (m.in. sporządzanie/opiniowanie umów, kwestie odpraw i kar dyscyplinarnych, dochodzenie roszczeń) oraz pełną obsługę podmiotów gospodarczych.

SolidProjekt.eu
Prawnik Wroclaw - Porada prawna, prawo pracy, prawo spadkowe, odszkodowania i inne uslugi prawne